sobota, 20 października 2012

DZIEŃ DECYZJI 21.10.2012

Nadszedł czas aby podjąć działania! Nadszedł czas, aby wziąć los naszego świata w nasze własne ręce! Dlatego spotkamy się w dużych i małych grupach, jako jednostki i pary, w Dniu Decyzji na początku drugiego Okna Szansy:Ludzie będą się zbierać i podejmować decyzję o wyzwoleniu naszej planety spod tyranii wszystkich ciemnych sił tak, że po raz pierwszy w naszej historii będziemy mieli szansę stworzyć nasze własne przeznaczenie, jako wolni obywatele Ziemi.

Nasz masowy wysiłek tego dnia będzie jak wyzwalacz, który pomoże uruchomić Plan tak by doszło do jego realizacji. Nasza aktywacja tego dnia jest naszą deklaracją wolności i niezależności. Bądźcie jak wirus! Rozprzestrzeńcie to na cały świat! Prosimy umieszczajcie to na stronach internetowych i blogach. Jeśli znacie alternatywne media, wyślijcie to im. Możecie utworzyć grupę na Facebooku, aby uzyskać lokalną grupę ludzi w Waszej części świata. Możecie stworzyć film o tym i umieścić go na Youtube.

Masa krytyczna dla tej aktywacji by osiągnąć pożądany efekt to około 118 000 osób na całym świecie robiących to ze skupieniem. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że ludzkie umiejętności koncentracji nie są doskonałe, to potrzebujemy 144 000 ludzi jako masy krytycznej.
Ale żeby o tym przeczytać to jedno , a fakt podjęcia samej decyzji jest czymś zupełnie innym. Chciałbym zachęcić tak wielu ludzi jak to tylko możliwe, aby faktycznie uczestniczyli, choć może to być we wczesnych godzinach porannych w Waszej części świata.

Kabał zrozumiał potęgę wolności i zadecydowali odpowiednio. Oni używali wolnej woli, aby podejmować negatywne decyzje dla ludzkości. W ten sposób udało im się utrzymać nas pod kontrolą tak długo.
Teraz ludzkość musi odebrać swoją potęgę z powrotem. Musimy wykorzystać naszą własną wolna wolę i podjąć pozytywne decyzje dla siebie. Kiedy krytyczna masa ludzi to zrobi, nastąpi zmiana.

Wszyscy będziemy robić  tą aktywację w tym samym czasie 21 na 22 października. Dokładne czasy dla różnych stref czasowych są następujące:

15:30 21 października (Hawaje)
17:30 21 października (Alaska)
18:30 21 października (Los Angeles)
19:30 21 października (Denver)
20:30 21 października (Houston)
21:30 21 października (New York)
22:30 21 października (Rio de Janeiro)
02:30 22 października (Londyn)
03:30 22 października (Paryż)
03:30 22 października (RPA)
04:30 22 października (Bułgaria)
05:30 22 października (Moskwa)
07:00 22 października (Indie)
09:30 22 października (Pekin)
10:30 22 października (Tokyo)
11:30 22 października (Sydney)

Jeśli Wasze miejsce nie jest na liście, możecie znaleźć strefy czasowe świata tutaj:
http://www.timeanddate.com/time/map/
Instrukcje:
 1. Zrelaksuj umysł i ciało, obserwując oddech przez kilka minut.
 2. Wizualizuj słup elektrycznego niebieskiego światła emanującego z Centralnego Słońca Galaktyki, przechodzącego przez ciało do środka Ziemi. Utrzymuj ten słup światła aktywny przez kilka minut. Następnie dokonaj bezwarunkowej decyzji, że nasza planeta BĘDZIE wyzwolona i ludzie zostaną uwolnieni.
 3. Wizualizuj sposoby, jak TY możesz przyczynić się do procesu wyzwolenia. Odkrycie własnych talentów i podjęcie decyzji o tym, jak można wykorzystać je w kierunku naszego ostatecznego celu wyzwolenia planety i ludzkości. Podejmij decyzję, że będziesz wspierać inne osoby poświęcające się temu procesowi byśmy byli silniejsi razem.
Po Dniu Decyzji będziecie mieć wiele okazji do wdrożenia waszych decyzji w waszym codziennym życiu. Będziecie kierować się waszym wewnętrznym głosem, jak to zrobić. Wiedzcie, że wasze poświęcenie zostanie przetestowane w  rzeczywistym życiu. Niektóre zewnętrzne okoliczności lub nie-fizyczne negatywne podmioty mogą starać się byście zmienili wasze decyzje. Kluczem tutaj jest po prostu trzymanie się waszych decyzji niezależnie od okoliczności zewnętrznych. Każda osoba podejmująca decyzję w kierunku wyzwolenia planety, wniesie cenny wkład w Zwycięstwo Światła.
Zastrzeżenie: data tej aktywacji (21 października) nie jest najprawdopodobniej datą kiedy Wydarzenie będzie miało miejsce.

Informacje o drugim Oknie Możliwości:
https://soulowicz.wordpress.com/2012/08/05/drugie-okno-mozliwosci-boskiej-interwencji/
źródło: http://2012portal.blogspot.com/

4 komentarze:

 1. Sandro, czy będzie nagranie z medytacji?
  Nie dam rady uczestniczyć, ale bardzo chętnie bym skorzystała nieco później w poniedziałek :)

  pozdrawiam
  Halina

  OdpowiedzUsuń
 2. nie chodzi O PÒŹNIEJ tylko akurat w tym samym momencie, w tym tkwi siła ! jak nie jesteś zorientowana w temacie, to lepiej odpuść sobie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rzecz nie w orientacji, lecz w możliwości.
   Orientuję się w temacie i na szczęście mogłam uczestniczyć, i dziękuję, Sandro.

   Usuń